Konfirmander 2019

KONFIRMATION I Heldum KIRKE SØNDAG DEN 5. MAJ 2019 KL. 10.00
V/IVAR BRÆNDGAARD

1. Anders Rønn Lind Christensen, Jagtfalkevej 12

2. Sebastian Kjærgaard, Ørnevej 14

.

Konfirmation i Lemvig Kirke Søndag den 12. maj 2019 kl. 09.00
v/Ivar Brændgaard

 

1. Camilla Ørum Thomsen, Tårnfalkevej 12

2. Carrie Chutikan Jantharak Kirk, Danmarksgade 24

3. Frederik Ross Clausen, Qvistgårdsvej 5

4. Frederik Halkjær Jensen, Skrænten 21

5. Frederik Pedersen, Mattrupsvej 2

6. Jeppe Gaulshøj Kristensen, Ydunslund 63

7. Nanna Gaulshøj Kristensen, Ydunslund 63

8. Jonas Jessen Warming, Falkevej 32

9. Josephine Le, Jevnakervej 22

10. Mads Feldborg, Agerskovvej 2

11. Maria Malou Eriksen, Tårnfalkevej 4

12. Johannes Rønn Lisby, Houdamvej 16

13. Oliver Vestfjörd Óskarsson, Kondorvej 20

14.  Selina Kobberholm Graff, Ørnevej 6

15.  Silas Rønn Madsen, Ydunsvej 12

16. Victor Steen Hansen, Fårevej 91, 7650 Bøvlingbjerg

 

 

Hvor postnummer ikke er anført, er det 7620 Lemvig

 

Konfirmation i Lemvig Kirke søndag den 12. maj 2019 kl. 11.00
v/Kim Eriksen

 

1. Andrea Dræby Zuccarello, Heldumvej 28

2. Anne Sofie Opstrup Villumsen, Uglevej 23

3. Asta Aaby, Vinkelvej 51

4. Camilla Ullits Sørensen, Knud Eels Vej 23

5. Casper Kirting Jensen, Tårnfalkevej 14

6. Freya Mølgaard Hansen, Vinkelvej 41

7. Olivia Mølgaard Hansen, Vinkelvej 41

8. Jakob Buus Pedersen, Ydunslund 10

9. Julius Kirkeby Hansen, Skrænten 38

10. Kasper Nyrup Byskov, Bøgelundvej 41, Bonnet

11. Line Nørby Kallesøe, Søvejen 22

12. Marcus Borup Nørgaard, Hollandsvej 14, Fabjerg

13. Malou Dannemann Rernböck, Grønnegade 1, 7660 Bækmarksbro

14. Mikkel Østerby Nielsen, Tårnfalkevej 24

15. Oskar Pedersen, Nørrelundvej 3, Fabjerg

16. Peter Emil Nørgaard Sørensen, Vesterled 28

17. Ronja Byskov Andersen, Nyborgvej 8, Fabjerg

18. Simon Bent Juhl Bolt, Sprogøvej 100, 7680 Thyborøn

19. Tobias Overgaard Mikkelsen, Højbovej 17 A

 

 

Hvor postnummer ikke er anført, er det 7620 Lemvig

    Klik på billedet for at se forstørret foto.